-------------------------------------------
Přihlaš se do soutěže COOL SIMS 2010
ZDE!!! - POTŘEBNÉ INFO
---------------------------------------
Oddělovač

Město snů- Kapitola 0.

30. července 2010 v 20:08 | Happy-sims3 team- |  Město snů
Už to mám rozepsané déle a dneska se hodí to zveřejnit. Při focení jsem se docela naštvala, protože "diskotéka" kterou jsem si postavila začala hořet a shořely mi tam všechny důležité postavy, naštěstí mám vše zálohované, ale znamenalo to začít od nuly zas. Tak, ale už mám 0. kapitolu = úvod. Ale berte to jinak, prostě úvody píšu nerada a tohle bude hodně o minulosti. Jenže tahle kapitola je v příběhu podstatná, ale to se ukáže až po několika kapitolkách.

**úvodní obrázek jsem nedělala**
_________________________________________

0. Kapitola -1
"Ivane tohle je důležitý!" Ivan jen zvedl oči v sloup a Christopher si pokračoval v tom svým "Tereza už nestačí, je to jen obyčejná děvka!" tohle už Christhopher opravdu křičel, ale v Ivanovi to začínalo vřít, k tý děvce, jak ji označil Christopher, měl zvláštní vztah a momentálně měl nutkání vytáhnout svou zbrań a poslat jednu kulku doprostřed Christhophrova čela. Musel se překonat, co jinému mu zbývalo, takovým činem by si zajistil smrt.
0.Kapitola -3
"Ale Terezk... teda Tereza se ukázala velice schopná," pokoušel se Ivan protestovat, avšak moc dobře věděl, že je to zbytečné, Christhopher se na chvíly zadíval do davu puberťáků, co jiného by tady čekal, na diskotéce. Spatřil jednoho, který opravdu hodně vyčníval, mohlo mu být takových 30 let. Jeho oblečení a celkově vypadal jak bezdomovec. Tenhlu muž vykouzlil Christhoprhovi na tváři škodolibý úsměv, už měl v hlavě naprosté jasno a tak svůj plán zdělil i Ivanovi: "Koukni tam. Tohle je ono, za pár gramů trávy bude můj." Ivan silně zapochyboval, vždyť tahle osoba v těchle hadrech měla být s jeho Terezkou.
0. Kapitola -2
Ivan se dostal do spárů své fantazie e představil si ideální budoucnost, tenhle obraz se mu líbil. "Skvělý plán, pane. Kdy přijde na přesun do Brna?" zeptal se Ivan smířený s tím, že Terezku ochrání, Christhopher mu něco viděl v očích, ale nevěděl přesně, co to je, tak se tím dál nezabýval. Místo toho se zamyslel, aby dokázal odpovědět na velmi dobrou otázku Ivana, nebyl si tak jistý svým plánem, ale jediný pohled na toho třicetiletého chudáka mu stačil ke značnému navýšení ega. "Už brzy drahý Ivane, už brzy. V prosinci," Ivan se svoje překvapení z tak brzkého data snažil zakrýt zakašláním, byl to slabej hereckej výkon, takže si toho Christhopher okamžitě všimnul "Snad nemáš nějaké pochyby, vždyť mě dva měsíce bohatě stačí." Christhopher byl na pochybách, vždy´t je to málo velice málo času, doufá, že ten muž je tak ubohý jak vypadá.
0.Kapitola -4
"Měj se dobře Ivane, pozdravuj Terezu," rozloučil se aniž by čekal odpověď rovnou zamířil k osudnému ubožákovi " Nemáš zájem o nějakej matroš, kámo?" Christhopher najednou zněl míň vážně, uvolněně, prostě jako takový ten normální, co se snaží prodat extázy nebo trávu těm pubertálním spratkům na diskotékách. Ten ubožák kývnul......
________________________
Omlouvám se za dlouhé texty, ale tak to hold bude. Všechny detaily jsou důležité, tady jde o chápání postav, každá tam jednou bude mít svoji roli. Tak doufám, že se Vám to zatím líbí :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tvojisimici tvojisimici | Web | 30. července 2010 v 20:36 | Reagovat

Zatím dobré 8-)

2 Elli Elli | Web | 31. července 2010 v 11:51 | Reagovat

jo,pěkné :)

3 Happy-sims3 team Happy-sims3 team | Web | 1. srpna 2010 v 9:40 | Reagovat

super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama