-------------------------------------------
Přihlaš se do soutěže COOL SIMS 2010
ZDE!!! - POTŘEBNÉ INFO
---------------------------------------
Oddělovač

Listopad 2009

Lovely baby

24. listopadu 2009 v 17:15 | Happy-sims3 team-Planetka |  Blendy-Planetka
Tak jsem z nudy vystřihla simku a udělala obrázek. Nejdřív jsem myslela že to přidám jako nějaký obyčejný obrázek, ale nakonec z toho vyšlo něco jako blend =D..
No je to můj první blend (pokud se tomu dá takhle říkat =D) takže berte ohledy...! =D
Malé info:
Autor: Planetka
Doba "výroby": cca 20 minut (?)
Téma : Lovely baby
Spokojenost : 88% Na to že je to můj první blend, si myslím že je to vcelku dobré =D

Prepáčte

22. listopadu 2009 v 14:21 | Happy-sims3 team |  Blogmasteři-Aktuálně
Ako si všímate tak ja tu moc toho nepridávam ako kedysi. Bohužial teraz nemám čas nafoťiť komix musím ešte veľa downloadov si stiahnuť. Zariadiť inak bývanie lebo všetko bude samu download a aj oblečenie musím zohnať a stiahnuť si bodyshop. Mám toho velmi veľa a ešte jedna vec. Nemôžem teraz ísť 1-2 dni na pc kde je sims lebo posúvam na ňom časlebo on sa zapína tak o pol štvrtej ale on sa posunul na pol šiestu takže nemá význam o takejto hodine ešte niečo robiť vtedy som už unavená. Posúvam čas a teraz to vychádza že sa o pol druhej v NOCI zapne a vtedy spím takže dneska nebudem mať druhý počítač a zachvílu tento vypnem lebo musím vypnúť kábel. Všetko toto musím ešte urobiť tak sa nečudujte že nič nepridávam. Budem na pár dni pozastavená.

Omlouvám se...

19. listopadu 2009 v 20:15 | Happy-sims3 team-Planetka
Omlouvám se za zamtky které zde jsou, které jsem způsobila JÁ.. No bohužel jsem začala měnnit design a miloučká sestřička mě vyhodila z PC, takže jak vidíte design není nastavený.. Dnes ho už asi nestihnu spravit, tak zde do pátku bude "nepořádek"... A Yuumi se omlouvám , za to že jsem ji neinformovala , ale mělo to bbýt překvápko které díky mé miloučké sestřičce nevyšlo.. =(

Vyměníme ikonky

18. listopadu 2009 v 16:33 | Happy-sims3 team-Planetka |  Výmena ikoniek
Skoro všichni vyměňují ikonky a tak mě napadlo, že bychom mohly také. Takže pokud by měl někdo zájem vyměnit ikonku, ať si přečte pravidla:

1. Dáte si naši ikonku do menu, pod menu, nebo do vyhrazeného článku (my také)
2. Pokud skončíte s blogem, dejte nám vědět a my si vaši ikonku smažeme
3. Přidejte si tuhle ikonku do menu:Pokud souhlasíš s pravidly napiš do komentářů:
1. Souhlasím s pravidly ANO - NE
2. Kde najdeme vaši ikonku(odkaz)

Myslím, že je to vše. Pokud něčemu nerozumíte napište do komentářů!

Trailery krajín Čína, Francuzsko a Egypt

18. listopadu 2009 v 16:21 | Happy-sims3 team |  TS3 dodatky Cestovní horečka
Každá Zem má svôj vlastný tlailer. Teraz sa môžete pozrieť ako vyzerajú tlailery činý, egypta a francúzska. Prezkúmajte tieto 3 zemi už teraz.

Egypt :
Francúzsko :
Čína:


Omluva

17. listopadu 2009 v 16:07 | Happy-sims3 team-Planetka

Omlouvám se že jsem nic nepřidala. Neměla jsem chuť a nevěděla jsem co. Omlouvám se že píšu až teď. Já chtěla napsat, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala.
No bohužel jsem ts šťastnou cestu nedostala =(, takže komix nevím kdy udělám. Možná ho udělám v the sims 3, ale tam nemám tolik downloadů.. No uvidím.. Zítra, nebo možná ještě dnes, něco přidám ;)

Samí akné simíci xD

13. listopadu 2009 v 17:06 | Happy-sims3 team |  Obrázky z hry
Konečne som si spravila dom a simíkov čo budú hrať v novom komixe. Tak som si všimla ked swom začala hrať že sa im tvorí akné. Ale nie jednomu simíkovi ale dokonca 3 xD.VIdeo z youtube

12. listopadu 2009 v 14:33 | Happy-sims3 team-Planetka |  TS3 dodatky Cestovní horečka
No tak jdu na youtube a vidím pod nadpisem právě přehrávaná video toto video, bohužel není v češtině.. =(
P.S.: Hrozně se těším na sobotu - asi dostanu ts šťastnou cestu =)))(k narozkám)
Zdroj - www.youtube.com

Je koniec s komixom

10. listopadu 2009 v 16:21 | Happy-sims3 team
Je mi lúto ale koniec je s komixom Môj osud. Vôbec ma nebaví. Mám pocit ako by bola moja povinnosť ho písať. Nebaví ma. Dej je o ničom nemá to niaký záver. Proste končím s ním.
Ale mám aj dobrú zprávu. Budem písať nový. Bud vymyslím dej alebo bude taký dej ako na www.naruto18.blog.cz myslím ten príbeh. Len k nemu budem pridávať obrázky ale to si ešte rozmyslím ale určiťe budem robiť niaky ale s týmto už končím.

Těšte se na komix

9. listopadu 2009 v 19:55 | Happy-sims3 team-Planetka
Ano, nápad na komix mám už delší dobu, ale neměla jsem datadisk k uskutečnění. Za pár dní/za týden dostanu datadisk který potřebuji a plus TS3 =). Asi komix budu dělat v TS2. No každopádně se moc těším, už na to jak budu komix psát. Snad se komix nestane mou povinností a budu psát ze zábavy. No jinak tento týden toho moc nepřidám, jelikož píšem strašně moc písemek =(...

Chcete nějaké info ke komixu? =)
Hlavní postava bude dívka - Hilary Hudgens a komix bude psaný ich formou. O čem bude? No nechte se překvapit ;) =)

Cestovní horečka officiálně potvrzena!

9. listopadu 2009 v 18:48 | Happy-sims3 team-PLanetka |  TS3 dodatky Cestovní horečka
A je to tady, vydání datadisku The sims 3 World Adventures (Cestovní horečka) officiálně potvrzeno. Na trhy by měl být dostupný od 16. listopadu 2009.
Jak prohlásil manažer EA "Vzhledem k globálnímu úspěchu The Sims 3 jsme se rozhodli dopřát fanouškům dosud nejrozsáhlejší doplněk v historii The Sims."
"Hráči budou moci vzít své simíky na životní dobrodružnou výpravu a objevovat země za hranicemi Sunset Valley a Riverview, nasměrovat jejich osudy novým směrem na různých místech světa, inspirovaných věhlasnými turistickými destinacemi,a nechat se unést herním příběhem s otevřeným koncem, v němž objeví krásy a taje Číny, Francie a Egypta."
Podle informací manažera EA setkají se simíci s novými situacemi, prokinou za hranice městečka a budou se zažít nejrůznější dobrodružství v cizí krajině - Číně, Francii a Egyptě. Kdo ví, co vše se můžou naučit simíci v nových oblastech světa. Necháme se překvapit.
Zdroj obrázků - zde

Avatar 1

9. listopadu 2009 v 17:13 | Happy-sims3 team-
Konečne som dokončila môj avatar snad sa páči xD.

The sims 3 - dodatky

8. listopadu 2009 v 19:55 | Happy-sims3 team-Planetka |  ts3 dodatky


KOLEKCE

Jeden odkaz xD

8. listopadu 2009 v 16:17 | Happy-sims3 team-Elli |  Blogmasteři-Aktuálně
Ahó,nakonec jsem si ten můj blog založila xDNení o komixech,SBčkách a soutěžích,prostě můj vlastní blog,kam přidávám fotky,mojí tvorbu,zápisky ze světa the sims...Budu ráda,když se tam aspoň mrknete a napíšete komentík ;)Dík :*
Dík:*
Vaše Elli <3

sims 2 - Dodatky

8. listopadu 2009 v 12:58 | Happy-sims3 team- |  sims-2-dodatky

Univerzita: Teenergerov už máte aspoň stovky ale čo s nimi? Tu je riešenie! Pošlite svojich simíkov teenergerov na Vysokú školu! Ked sa simíci v škole dobre učia môžu dostať aj štipendium. Ked simíkov pošlete na vysokú školu bývate na internáte a simíci sa stávajú dospelými.

klik na c.č

Napůl končím :(

7. listopadu 2009 v 20:02 | Happy-sims3 team-Elli |  Aktuálně
Ahoj...
Tenhle článek si chystám celý den a jelikož jsem se sem dostala až teď,tak jsem si to mohla rozmyslet.
Takže jsem si to promyslela, ale teď vám hezky všechno hezky povím.Celkem mám x blogů,ale jenom jeden z nich mě baví.Navíc už se mi nechce hrát sims jenom pro komixy,soutěže atd.
Z cca. dva týdny budu mít Photoshop,protože grafika jako samotná mně začíná bavit.Založím si svůj sims grafický blog a bude mi jedno,jestli mi nějaká ..... bude říkat,jak mám blog nezáživný a nudný.Někdy do budoucnosti mám naplánovanou reality show ,,Rodina'',která ale vyždadje hodně času,možná se sem někdy až budu mít čas vrátím a vytvořím ji.Teď napůl předávám blog Planetce,jestli tedy bude chtít anebo by ho s Yuumi mohly mít dohromady,jak budou chtít,ale rozhodně kvůli mně nesmí končit!Jestli mi napíšešte,že kvůli mně končíte,tak si mně nepřejte :D
Takže tím vám říkám ahoj a zase někdy :)

Awatary- Z mého bývalého blogu

4. listopadu 2009 v 16:16 | Happy-sims3 team-Planetka |  Avatary-Planetka
tyhle awatarky jsem dělala pro můj minulý blog, takže se nedivte že všude je napsané FS. Pokud je chcete kopírovat napište zdroj.
Který se vám líbí nejvíce? =)

Elza*-Bezradná holka s akné xD

3. listopadu 2009 v 19:49 | Happy-sims3 team-Elza* |  Obrázky z hry
Ahoj:)
Hrabala jsem se zase v archivu mého osobního blogu a našla jsem fotky z doby,kdy jsem ještě neměla blog a fotky měly strašnou kvalitu.Ale upravila jsem je,tak jsou i malinko hezčí ;)
Jedná se o holku s akné v pyžamu xD
Jestli chcete vidět další fotky,klik na ceý článek :D

Môj osud - 3.diel

3. listopadu 2009 v 17:26 | Happy-sims3 team

Blend 0.3

2. listopadu 2009 v 22:17 | Happy-sims3 team-Elza* |  Blendy-Elza*
To jsem se nudila :D
Doufám,že se aspoň trochu líbí :)